Bad Boys Car

Naše adresa

Za Opravnou 276/8,Praha 5
( V areálu Hotelu Energie )

Po - Pa.

8:00 - 18:00

Kontakt

+420 608 628 628

Hodnocení Google ★★★★★ (4.9)

Kontakt

+420 731 418 680 | +420 607 287 380

Ověřená hodnocení

Výměna oleje v automatické převodovce

Představte si, že vaše auto je jako dobře naladěný orchestr. Každý jeho díl hraje důležitou roli v harmonickém výkonu. Ale co když jeden z klíčových hráčů, automatická převodovka, začne ztrácet svůj rytmus? Řešením je včasná výměna oleje v automatické převodovce, služba, která zajistí, že váš automobilový orchestr bude hrát v dokonalé harmonii.
Mnoho výrobců tvrdí, že jejich převodovkový olej je „doživotní“. Avšak realita je taková, že po ujetí 60 000 km je nezbytné olej vyměnit, aby se zachovala plynulost převodů a ochránila převodovka před předčasným opotřebením. Používáme výhradně originální oleje, které jsou speciálně vyvinuty pro maximální výkon a dlouhodobou ochranu vaší převodovky.
 
Nenechte se mýlit myšlenkou „doživotní“ náplně. Investice do pravidelné výměny oleje v automatické převodovce je investicí do životnosti a spolehlivosti vašeho vozidla. A my jsme zde, abychom vám v tom pomohli

Proč si vybrat naši službu výměny oleje v automatické převodovce?

Cítíme, že naši zákazníci si zaslouží mít klid na duši, a proto jsme připraveni stát za každou práci, kterou provedeme.

Úspora nákladů

Prevencí předcházíte nákladným opravám. Pravidelná výměna oleje je mnohem levnější než oprava poškozené převodovky.

Vyšší výkon

Správně promazaná převodovka pracuje efektivněji, což znamená lepší akceleraci a celkový výkon vozidla.

Maximální ochrana

Používáme pouze originální oleje, které zajišťují nejvyšší možnou ochranu pro vaši převodovku.

Prodloužení životnosti

Pravidelná výměna oleje znamená méně opotřebení, méně problémů a delší životnost vaší převodovky.

Klidná mysl

Jízda s vědomím, že vaše převodovka je v optimálním stavu, přináší klidnou a bezpečnou jízdu. Nečekejte, až se objeví problémy. Buďte proaktivní a zajistěte, aby váš automobil zůstal v top kondici. Výměna oleje v automatické převodovce je klíčem k plynulé a spolehlivé jízdě. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si termín, který vám vyhovuje. Vaše převodovka vám poděkuje.

Čaté dotazy

Olej v automatické převodovce plní klíčovou roli v zachování hladkého a efektivního fungování vašeho vozidla. Časem dochází k jeho opotřebení a znečištění, což může vést k poškození převodovky, snížení výkonu a zvýšení spotřeby paliva. Pravidelná výměna oleje zajišťuje optimální výkon a delší životnost převodovky.

Doporučujeme provádět výměnu oleje v automatické převodovce každých 60 000 km , v závislosti na modelu vozidla a jeho využívání. Pro konkrétní interval výměny pro vaše vozidlo doporučujeme konzultaci s našimi odborníky nebo nahlédnutí do manuálu vašeho vozidla.

Výměna oleje obvykle trvá mezi 2 až 4 hodiny. Doba trvání může záviset na typu vozidla a na tom, jestli je nutné provést další kontrolní nebo údržbové práce. Naším cílem je zajistit, aby vaše vozidlo bylo zpracováno efektivně a kvalitně, s minimálním zdržením pro vás.

Mezi běžné příznaky patří neobvyklé zvuky při řazení, zpoždění nebo ztráta výkonu při akceleraci, pocit, že auto „klouže“ při jízdě. Pokud si všimnete kteréhokoli z těchto příznaků, doporučujeme co nejdříve navštívit naši servisní střediska.

Používáme pouze vysoce kvalitní oleje schválené výrobci vozidel, které jsou specificky vyvinuty pro použití v automatických převodovkách. Tím zajišťujeme maximální výkon a ochranu pro vaše vozidlo.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete objednat servis, neváhejte nás kontaktovat. Naše tým je zde, aby vám pomohl a zajistil, že vaše vozidlo bude vždy v optimálním stavu.