Bad Boys Car

Naše adresa

Za Opravnou 276/8,Praha 5
( V areálu Hotelu Energie )

Po - Pa.

8:00 - 18:00

Kontakt

+420 608 628 628

Hodnocení Google ★★★★★ (4.9)

Kontakt

+420 731 418 680 | +420 607 287 380

Ověřená hodnocení

certifikovaní technici

Jak probíhá servis v BadBoyscar?

BadBoysCar garantuje naprosto transparentní průběhu objednávky a oprav vašeho vozu. Od domluvení termínu, přes podrobnou kontrolu a konzultaci s vámi, až po konečné předání vozu po servisu, vše probíhá podle vašich požadavků a s vaším souhlasem. Prioritou je pro nás váš komfort a spokojenost.

Termín servisu

Pro stanovení termínu a typu servisu nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo se objednat přes on-line formulář.

Převzetí vozu

Jakmile přivezete auto do našeho autoservisu, společně s naším technikem probereme vaše požadavky a rekapitulujeme plánované servisní práce.

Technická kontrola naším technikem

Náš kvalifikovaný technik provede pečlivou technickou kontrolu vozu, aby zjistil případné problémy a posoudil rozsah potřebných oprav.

Domluvení konkrétních služeb

Po technické kontrole vás kontaktujeme s podrobnostmi o stavu vašeho vozu a poskytneme vám časový a cenový odhad předpokládaného servisu.

Veškeré opravy pouze s vaším souhlasem

Následně provedeme servis podle dohody. Pokud během servisu odhalíme další problémy, nejprve vás kontaktujeme s novým návrhem a další práce proběhne pouze po vašem souhlasu.

Výstupní kontrola

Po dokončení všech prací provádíme detailní kontrolu, abychom se ujistili, že je vše v pořádku a váš vůz je připraven k vaší spokojenosti.

Předání vozu

Na závěr vám předáme opravený vůz s přehledem o provedených pracích a dalšími doporučeními pro údržbu. Děkujeme vám za důvěru a těšíme se na další spolupráci.